Tere Kaç Kaloridir? Terenin Kalorisi Nedir?

tere otu kaç kalori terenin kalorisi nedirTurpgiller Familyasının salatalarda ya da çiğ olarak yaygın bir şekilde tüketilen bitkisi tereotu, Amerika Birleşik Devletleri’ nde yapılan bir araştırmada en yararlı besinler listesinde ilk numarada yer almıştır. Gerçekten de tere, balgam söktürücü etkisi olan, sindirim yolları için ve boşaltım sorunlarında son derece yararlı, yüksek kan şekeri, anemi ve bağırsak solucanları ile savaşan, böbrek dostu, yıpranmış saçlar için onarıcı etkisi olan, antioksidan etkisi ile cildi yaşlanmaya karşı koruyan hatta sigara içenlerin sigaranın zararlı etkilerini yok etmek için özellikle önerilen mucizevi bir besindir. Bunun yanında diyet programlarının vazgeçilmez yeşilliklerinden birisi olan tereotu, bu ününü yağ yakıcı etkisine borçludur.

Terenin Kalori değerleri
100 gram terede 20 kalori vardır. Bir demet tere yaklaşık 30 kaloridir. Tere kalorisi son derece düşük ve sağlıklı bir yeşilliktir.

Bir önceki yazımız olan Vokswagen Polo Trendline, Comfortline ve Chrome Edition Modelleri başlıklı makalemizde vw polo ve vw polo inceleme hakkında bilgiler verilmektedir.

No comments yet.

Bir Cevap Yazın